Nowe technologie

R2logo

System informatyczny

R2 to system klasy ERP/DMS/CRM, który integruje wszystkie procesy związane z obsługą klienta i stanowi implementację stosowanych przez nas procedur. System jest dostępny online zarówno dla użytkowników wewnętrznych jak i klientów z możliwością szczegółowej regulacji uprawnień poszczególnych użytkowników. Architektura i organizacja poszczególnych elementów systemu została dopasowana do specyfiki naszej firmy i realizowanych przez nas projektów.

 

Dostęp do systemu realizowany jest przez przeglądarkę internetową, co daje nam możliwość pracy z dowolnego miejsca zapewniając przy tym stały dostęp do informacji i dokumentów. R2 zawiera szereg rozwiązań, które pozwalają na automatyzację procesów i tworzenia dokumentów, a także automatyczne raportowanie do użytkowników i klientów.

 

R2 jest systemem obiektowym, którego podstawą są relacyjne bazy danych oraz słowniki, co sprawia, że może być dostosowywany do zmieniających się produktów ubezpieczeniowych oraz potrzeb w zakresie informacji o ubezpieczanych ryzykach.